NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

POCZĄTEK

Śladami Jezusa

Alleluja!!! Pan Jezus zmartwychwstał! To piękna wiadomość dla nas wszystkich. To, co miało być największą porażką, stało się największym sukcesem. Nawet Orzeł Joachim jest jakiś taki pobudzony i roztrzepany… ale co się dziwić? Zobaczcie sami!

 

PODSUMOWANIE PROJEKTU:

Czas dla Nas

Alleluja! Nadszedł ten radosny czas! Czas rodzinnego świętowania swojej wiary, cieszenia się sobą i obecnością Pana Jezusa w naszym życiu. To bardzo ważny dzień w ciągu roku i warto go spędzić bardzo rodzinnie

 

Pan Jezus dał nam doświadczyć swojej miłości, która jest silniejsza od grzechu, zranień, bólu, a nawet śmierci. Chcemy, aby i nasze rodziny kochały się właśnie taką miłością. Spędźcie zatem dzisiaj duuuuużo czasu ze sobą w radosnej atmosferze. Powiedzcie sobie też to piękne słowo „Kocham Cię!”. Niech ono wybrzmi tak samo głośno, jak „Alleluja!”

Księga Tradycji

No i nadszedł ten długo oczekiwany czas radości ze zmartwychwstania Pana Jezusa. Wiemy, z czym to się wiąże! Wysłuchajcie kilku ciekawostek na ten temat z kanału „Chwyć zachwyt”

Macha z Nieba

Hanik jest już w Niebie. Kiedy tam poszedł, miał tylko 28 lat. W ostatnim liście napisał: “Żyłem krótko, lecz cel swój osiągnąłem”. A my już niedługo będziemy mówić o nim, że jest święty. Jego droga do Nieba prowadziła przez rodzinny dom, szkołę, boisko sportowe, kościół i więzienie. Na tej drodze towarzyszyli mu rodzice, siostry i brat, znajomi przyjaciele i osoby, którym pomagał. Bo żeby pójść do Nieba, nie trzeba robić wielkich rzeczy – wystarczy dobrze przeżyć swoją codzienność.

 

Serdecznie zachęcamy Was do nabycia gry, której patronem i przewodnikiem jest ks. Jan Macha. Mamy nadzieję, że będzie ona dla Was motywacją do tego, aby wzrastać na drodze do świętości. Grę znajdziecie pod tym linkiem!

„SKLEPIK”

Podziel się Sobą!

Dziękujemy Wam za to, że dzieliliście się z nami tym, jak przeżywacie czas Wielkiego Postu z Holyweek! Cieszymy się, że byliście z nami!

Udostępnij:
Chciałbyś nas wspomóc?
Numer konta bankowego: Raiffeisen Polbank 72 1750 0012 0000 0000 2670 3198
Odbiorca: Fundacja Młodzi dla Młodych
Tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe fundacji, holyweek

Partner strategiczny:


Pozostali partnerzy projektu: