Do Bożego Narodzenia zostało 5 dni!

Niedziela - 20 grudnia

Roraty

Zapraszamy serdecznie do zobaczenia specjalnego teledysku z życzeniami na Święta, które w tym roku są inne niż zawsze. Główną pomysłodawczynią i realizatorką tego teledysku jest aktorka p. Agnieszka Radzikowska

 

A oto teledysk. Zerknijcie. Myślimy, że bardzo Wam się spodoba!

 

Zapraszamy serdecznie do naszych przyjaciół z kanału Błogosławieństwa!

Miernik Światła

Kochani od dzisiaj startujemy przez najbliższe dni z miłością do tych, którzy są najbliżej. W naszych rodzinach to światło jest baaardzo potrzebne. Postaramy się zrobić to na zasadzie 5 języków miłości, który uczą nas tego, w jaki sposób można „powiedzieć” komuś, że się go kocha.

W pierwszym filmiku zaprezentujemy króciutko język dobrych słów – komplementów. Kto z nas nie lubi usłyszeć czasem czegoś miłego? Wtedy aż serducho rośnie. Zerknijcie na to, w jaki sposób można to zrealizować. Zapewne sami będziecie mieli wiele pomysłów! Napiszcie o tym na naszej stronie fanpage!

Wirtualna skrzynka intencji

 

Księga Tradycji

Nadeszła IV Niedziela Adwentu. Na wieńcu zapaliła się ostatnia świeca, która dedykowana jest Aniołom. Przypomina nam ona równocześnie miłość, którą zostaliśmy przez Pana Boga obdarowani, a którą mamy dzielić się z innymi. Wskazówki do tego, jak można to realizować w codzienności znajdziecie w mierniku światła. W tym miejscu posłuchajcie o tym, w jaki sposób świętuje się Boże Narodzenie, a więc Miłość, która przyjęła ludzkie ciało, nie tylko wśród katolików. Rozmowę z biskupem Marianem Niemcem, przedstawicielem Kościoła ewangelicko-augsburskiego poprowadzi ks. Adam Palion – odpowiedzialny w naszej Archidiecezji za sprawy ekumeniczne.

Konkurs

Kochani już we wtorek o 20:00 live chat z zespołem niemaGotu! Bądźcie z nami! Po prostu nie może Was zabraknąć!

 

Przypominamy o zadaniu, na które macie czas do dziś do 20:00!

  1. W poście, który znajduje się na fanpage Holyweek na Facebook (post z soboty z godziny 15:00), prosimy, abyście własnymi słowami, prosto z serca napisali czym dla Was, jest relacja z Jezusem lub jak ją przeżywacie. Nie zapomnijcie o podaniu nazwy użytkownika z Holyweek’a. Jeśli nie macie konta na facebook to, poproście oto kogoś znajomego!

 

Kochani na pewno jesteście ciekawi, jaka jest maksymalna liczba punktów po kolejnym tygodniu! Uwaga jest toooo… 171 punktów!
Taką ilość uzyskało 11 drużyn!

Jesteśmy dumni z każdego z Was! Cieszymy się ogromnie, że tak czynnie odpowiadacie na nasze pytania konkursowe! 🙂

Pieśń świąteczna
Czas oczekiwania nie może obyć się bez pięknej melodii. W świąteczny nastrój wprowadzi nas zespół niemaGOtu, póki co w tylko w wersji instrumentalnej, ale niebawem...


Podziel się sobą!
Bardzo dziękujemy Wam za wspólne tworzenie projektowej rodziny! Mamy nadzieję, że zamieszczone na stronie materiały pozwoliły Wam lepiej przeżyć ten dzień. Jeśli tak było, a czujecie w swoich sercach, że warto się tym podzielić – wyślijcie do nas maila ze zdjęciem, filmikiem lub dobrym słowem. Niektóre z nich wykorzystamy na naszej stronie i fanpage'u. Dobrze, że jesteście!
[email protected]

Partner strategiczny:


Pozostali partnerzy projektu: