Boże Narodzenie!

Piątek - 25 grudnia

HOLYWEEK

Nadeszła ta chwila, kiedy świętujemy Boże Narodzenie, co w zasadzie zakończyło misję kalendarza adwentowego. Bardzo dziękujemy Wam za obecność, dzielenie się sobą i tworzenie z nami jednej rodziny! Życzenia i propozycję prezentu zamieszczamy w zakładce „miernik światła”.

Kochani! Byliśmy bardzo ciekawi, w jaki sposób przeżyliście z nami wspólnie Adwent. Pokusiliśmy się o małą ankietę, z której dzielimy się z Wami spostrzeżeniami. Na bieżąco możecie napisać również coś w komentarzach na stronie fanpage.

1. Cieszymy się, że byliście z nami. Holyweek zgromadził wokół siebie wiele wspaniałych rodzin. Ilość odwiedzających stronę liczyliśmy w tysiącach. Nasz fanpage, od początku grudnia, polubiło 530 osób, a posty dotarły do prawie 45 000 odbiorców. Wiemy, że obserwowały nas osoby nie tylko a Archidiecezji Katowickiej, ale także z innych diecezji, a nawet spoza granic naszej ojczyzny.
2. Dziękujemy Wam za wystawioną nam ocenę 5+! To dla nas wielkie wyróżnienie i motywacja do przygotowania kolejnych projektów. 5 z plusem to wspaniała ocena, z której jesteśmy dumni i mamy nadzieję, że następny projekt będzie na 6!
3. Wśród zakładek znajdujących się na naszej stronie najczęściej odwiedzaliście roraty, choć pozostałe sekcje też cieszyły się popularnością. Dziękujemy też za pozytywne opinie na ich temat.
4. Wszystkie zakładki projektu oceniliście pozytywnie w granicach 4+, 5 lub 5+
5. Konkurs… oj tak… cieszymy się, że wzięliście w nim udział. Wiemy, że zadania były zróżnicowane pod względem trudności i nie wszystkie były dla dzieci, choć jakoś trzeba było wyłonić zwycięzców, a to nie jest łatwe niestety. Losować nagród nie można, więc problem był wielki. Dziękujemy też za wiele wskazówek, które postaramy się ogarnąć w następnych projektach. To dla nas cenne – cały życie się uczymy, a czas epidemii zmotywował nas do nowych działań na niezbadanych szlakach 😉
6. Fanpage na Facebooku – cześć z was nie lubi tej platformy lub po prostu nie ma na niej konta. Trudno jednak promować pozytywne treści nie uwzględniając mediów społecznościowych. Cieszymy się jednak pozytywnymi opiniami, wśród których spodobała nam się myśl, dosyć często się powtarzająca: „Miło było zobaczyć tyle pozytywnych rodzin. Choć nie widzieliśmy się na żywo, to powstała między nami jakaś więź”
7. Projekt Holyweek, z czego bardzo się cieszymy, pomógł Wam dobrze przeżyć czas Adwentu, scalił Wasze rodzinki i motywował do działania.
8. Dziękujemy za docenienie naszych starań i wskazanie nam tego, nad czym jeszcze możemy popracować. Tak jak Wy, liczymy na to, że to nie koniec naszej wspólnej przygody.

Miernik Światła

Uboga stajenka przyjęła do siebie Zbawiciela, dla którego nie było miejsca w gospodach. Jezus pokazuje nam, że niestraszne są mu brud, zimno i brzydkie zapachy unoszące się w stajni. Nie straszne mu też brudy naszych serc. Miłość przyszła na świat i chce być kochana! To jedyne czego od nas pragnie – naszej miłości.

 

Życzymy Wam, aby ta miłość nieustannie gościła w Waszych sercach. Niech to pragnienie nieustannie wzmaga, a Wy poruszeni tą Miłością dzielcie się nią z innymi. Niech Wasze rodziny będą wspaniałym świadectwem tego, że można kochać pięknie Boga, siebie nawzajem i drugiego człowieka!

 

Nasza choinka zabłysła swoim całym pięknem dobrych uczynków, wiary i miłości. Jak zauważyliście, znajdują się pod nią prezenty. Chcielibyśmy nimi obdarować wszystkich, dlatego w projekt włożyliśmy całe nasze serca. Istnieje jednak szansa na to, aby z projektu pozostało coś w Waszych domach. Nasz skromny budżet nie udźwignie jednak tylko prezentów na raz. Istnieje jednak szansa, jeśli tylko chcecie, na pakiety niespodzianki w trzech opcjach: 30 zł / 50 zł / 100 zł. Zainteresowane tym faktem osoby prosimy o kontakt na naszego maila [email protected] (w tej cenie mieści się koszt przesyłki)

 

 

Wirtualna skrzynka intencji

WIGILIA

A tak część z Was spędzała Wigilię!

 

Konkurs

Kochani! Choć dla nas wszyscy jesteście zwycięzcami, niestety ktoś musi zająć trzy pierwsze miejsca. Publikujemy wszystkie rodziny, które zdobyły maksymalną ilość punktów. Jak zauważyliście jest ich trochę więcej, a więc czeka nas dogrywka. Zadanie jest tylko jedno, a laureatów wyłoni specjalnie powołana komisja. Wyniki zostaną ogłoszone w uroczystość Objawienia Pańskiego. Wtedy razem z trzema mędrcami zaprezentujemy laureatów.

Zadanie dodatkowe: Przygotuj własnoręcznie ciekawy projekt artystyczny związany z Bożym Narodzeniem i projektem Holyweek. Forma dowolna (film, piosenka, wiersz, rysunek, itp.). Efekty pracy prosimy nadesłać do końca roku kalendarzowego na maila [email protected] Prace zostaną opublikowane. Życzymy powodzenia!

Lista laureatów:

1. Madzian Heret
2. rodzinkaminalto
3. RodzinkaSkarbeckich
4. magdapaszek
5. Majowedzieci
6. Wienckowie
7. IgorPawlas
8. AM2308
9. Sodusiaki
10. MilenaPawlas
11. Konrad Mateja
12. anjalorak
13. RafalA

 

Zerknij na naszego fanpage’a Holyweek na Facebook’u!

Pieśń świąteczna
Czas oczekiwania nie może obyć się bez pięknej melodii. W świąteczny nastrój wprowadzi nas zespół niemaGOtu, póki co w tylko w wersji instrumentalnej, ale niebawem...


Podziel się sobą!
Bardzo dziękujemy Wam za wspólne tworzenie projektowej rodziny! Mamy nadzieję, że zamieszczone na stronie materiały pozwoliły Wam lepiej przeżyć ten dzień. Jeśli tak było, a czujecie w swoich sercach, że warto się tym podzielić – wyślijcie do nas maila ze zdjęciem, filmikiem lub dobrym słowem. Niektóre z nich wykorzystamy na naszej stronie i fanpage'u. Dobrze, że jesteście!
[email protected]

Partner strategiczny:


Pozostali partnerzy projektu: