Stawiamy pierwsze kroki!

Adwent czas zacząć!

Roraty

Roraty poranne – 6:45

 

 

UWAGA! Trzeba kliknąć w link!

Roraty wieczorne – 18:00

 

 

Zapraszamy Was do zapoznania się ze słuchowiskiem dla dzieci!

 

Zapraszamy Was do zapoznania się ze słuchowiskiem dla rodziców!

Miernik światła

Nasza choinka stoi jeszcze taka pusta. Nie ma w niej piękna i blasku… na szczęście możemy to zmienić! Starajmy się każdego dnia czynić dobro! Co zatem czeka nas dzisiaj?

 

Zerknij do wirtualnej skrzynki intencji. Być może ktoś z twoich bliskich potrzebuje modlitwy? Zapisz tę intencję lub zerknij na prośby innych osób i wesprzyj ich swoją modlitwą. Wystarczy krótkie, ale szczere westchnienie! Twoja modlitwa jest bardzo potrzebna. Pamiętaj, że możesz to robić każdego dnia bez limitu!

Wirtualna skrzynka intencji

 

Księga tradycji

Jest taki czas w ciągu roku, magiczny i niepowtarzalny. Niektórzy czekają na niego cały rok. Krótsze dni, pierwszy mrozik za oknem i czas kiedy z utęsknieniem wpatrujemy się w niebo. Wiecie o czym mowa? Tak – o Adwencie. To taki czas, kiedy nie tylko przygotowujemy się do Bożego Narodzenia, ale także do powtórnego przyjścia Pana Jezusa na końcu czasów, dlatego chcemy Go dostrzegać już teraz i jeszcze bardziej pokochać. Tak jak przez 9 miesięcy przygotowujemy się do narodzin małego dziecka, z wielką nadzieją i radością nasłuchujemy bicia jego serca w brzuszku mamy, tak samo w adwencie chcemy wsłuchiwać się jeszcze bardziej w Słowo Boże. Mamy na to aż 4 tygodnie. to długa droga, w której towarzyszyć nam będzie Najświętsza Maryja Panna.

 

Zapamiętaj! Słowo Adwent oznacza – Przyjście Co możesz zrobić, aby przygotować się na przyjście Pana Jezusa? • Czyń dobro • Módl się • uczestnicz w roratach ONLINE! • Po prostu kochaj

 

Konkurs

Witamy serdecznie! Pierwsze konkursowe pytania, punkty ze zbierania obrazków i inne rzeczy wchodzące w główną punktację zaczną pojawiać się od jutra.

Na ten moment pamiętaj, że trzeba się zarejestrować w naszym systemie. Przeczytaj też uważnie regulamin konkursu znajdujący się w poprzednim dniu.

Życzymy powodzenia!

 

Zapraszamy Was do zobaczenia filmiku, który pomoże Wam zalogować się w systemie!

 

 

 

Pieśń świąteczna
Czas oczekiwania nie może obyć się bez pięknej melodii. W świąteczny nastrój wprowadzi nas zespół niemaGOtu, póki co w tylko w wersji instrumentalnej, ale niebawem...


Podziel się sobą!
Bardzo dziękujemy Wam za wspólne tworzenie projektowej rodziny! Mamy nadzieję, że zamieszczone na stronie materiały pozwoliły Wam lepiej przeżyć ten dzień. Jeśli tak było, a czujecie w swoich sercach, że warto się tym podzielić – wyślijcie do nas maila ze zdjęciem, filmikiem lub dobrym słowem. Niektóre z nich wykorzystamy na naszej stronie i fanpage'u. Dobrze, że jesteście!
[email protected]

Partner strategiczny:


Pozostali partnerzy projektu: