Do Bożego Narodzenia zostało 20 dni!

Sobota - 5 grudnia

Roraty

UWAGA! Niedziela – godz. 20:00 – spotkanie z zespołem niemaGotu! Transmisja live! Zapraszamy!

 

 

Czy znacie zespół niemaGOtu? No pewnie, że tak! To cudownie! Holyweek zaprasza Was nie tylko do wsłuchania się w ich piosenki, ale także do rozmowy z nimi! Ciekawe, co ciekawego mają nam do powiedzenia w czasie Adwentu? PONOĆ NAWET MOŻNA BĘDZIE WYGRAĆ PŁYTĘ Z AUTOGRAFEM!

Przypatrzcie się Oli i Kubie 😉 w niedzielę, będziecie mieli okazję z nimi pogadać!

 

Miernik Światła

Kochani! Jesteście wspaniali!!! W tak krótkim czasie udało się nazbierać dla Sandry ponad 2600 zł! Dzisiaj Wam ją pokażemy. Kto jeszcze nie miał okazji przypatrzeć się tej maleńkiej ciałem, ale wielkiej duchem dziewczynce to popatrzcie:

Sandrę chcemy wspierać do wspomnienia św. Mikołaja, a więc jutro ostatecznie zobaczymy, jak nam się udało zastąpić tego wyjątkowego Świętego. Zobaczcie jednak, że nasza choinka zabłysła kolejnymi światełkami!!!
Jeśli ktoś chciałbym jeszcze dorzucić od siebie jakiegoś grosza, to serdecznie zachęcamy.

Pomoc dla Sandry

 

 

KOD roratni: 5478

 

Wirtualna skrzynka intencji

Księga Tradycji

Nawiążemy jeszcze do wczorajszego wieńca adwentowego. Każda z czterech świec oznacza coś bardzo konkretnego: W I Niedzielę Adwentu zapalamy „Świecę Proroka” (Świeca Nadziei) –symbolizuje proroków, którzy zapowiedzieli przyjście Mesjasza.

 

W II Niedzielę Adwentu zapalamy „Świecę Betlejem” (Świeca Pokoju) – na pamiątkę miejsca, w którym narodził się Zbawiciel.

 

W III Niedzielę adwentu – „Świecę Pasterzy” (Świeca Radości) – przypomina pasterzy, którzy jako pierwsi ujrzeli Jezusa i ogłosili światu „radosną nowinę”. Niedziela ta nosi nazwę Gaudete („Radujcie się”), dlatego świeca ma radosny, różowy kolor.

 

W IV Niedzielę adwentu płonie „Świeca Aniołów” (Świeca Miłości) – symbolizuje aniołów, którzy objawili się pasterzom w grocie betlejemskiej, ogłaszając im narodziny Dzieciątka Jezus.

 

A tak do projektu zaprasza nas jedna z rodzinek!

 

 

Konkurs

Kochani dzisiaj tylko jedno zadanie – zapraszamy do wysłania nam swojego rodzinnego zdjęcia, które wrzucimy na fanpage w jednym poście w II niedzielę Adwentu, czyli jutro z samego rana. Prosimy, aby to zdjęcie kojarzyło się z Adwentem i projektem Holyweek. Zobaczymy, które zdjęcie otrzyma największą liczbę polubień? Zmotywujcie swoich znajomych 😉

 

1. Zdjęcia wysyłamy do dziś (sobota) do godziny 22:00  na maila [email protected]

2. Punkty otrzymujemy za każde 25 polubień swojego zdjęcia 1 punkt

3. Lajki zbieramy do niedzieli do godziny 22:00

Pieśń świąteczna
Czas oczekiwania nie może obyć się bez pięknej melodii. W świąteczny nastrój wprowadzi nas zespół niemaGOtu, póki co w tylko w wersji instrumentalnej, ale niebawem...


Podziel się sobą!
Bardzo dziękujemy Wam za wspólne tworzenie projektowej rodziny! Mamy nadzieję, że zamieszczone na stronie materiały pozwoliły Wam lepiej przeżyć ten dzień. Jeśli tak było, a czujecie w swoich sercach, że warto się tym podzielić – wyślijcie do nas maila ze zdjęciem, filmikiem lub dobrym słowem. Niektóre z nich wykorzystamy na naszej stronie i fanpage'u. Dobrze, że jesteście!
[email protected]

Partner strategiczny:


Pozostali partnerzy projektu: